Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

msn Sözleri

2 posters
YazarMesaj
davutçırpan
....::: Co-Admin :::...
davutçırpan

msn Sözleri Empty
MesajKonu: msn Sözleri   msn Sözleri Icon_minitimeC.tesi Ekim 13, 2007 10:12 am

"Msn Sözleri"

• "ßi® ßuLut Sã®Sıñ eviñiñ DãmıñıAZRAİLßékLéSiñ ãLmãk iÇiñ Cãñıñı,ßéñ DégiL ã$Kım émSiñ Kãñıñı Dãmã®Lã®ıñ Ku®uSuñ ßéñi YIKTIGIN İÇİN Gi¥DiGiñ éñ GüzéL éLßiSé Kéféñiñ oLSuñ ¥ıLãñıñ ßoL oLdugu ¥é®Dé Mézã®ıñ oLSuñ mézã® tã$ıñıñ üzé®iñé vé®émLidi® ¥ãzıLSıñ oKu¥ãñıñ oLmãSıñ ßéñi YIKTIGIN İÇİN"

• "Hani kimse bizi ayiramazdi ? Bizi bize hasret ya$atamazdi . Demek ' ki her søzun buyuk yalandi . Bir damla gøz ya$i bile DEYMEZMIS SANA !

• ßiz a$kI Yürekten Ya$arIz Senin qißi SatmayIz GüZELİM . Kendini SattIqIn AdamLarIn KAN'I Kac kuru$ uLan.!

• "ßu Fani Dünyaya tek geLdik tek gideriz, ßizi 3 Kuruşa SatanLarı ßiz ßeleşe Veririz
• KuşLarı çok seven bir çocuğun kaçmasın diye sımsıkı sarıldığı serçe yavrusunun biraz sonra öldüğünü fark edişini , çocugun gözyaşlarını ve ... Seni kaybeden beni anlayabilirmisin ..!

• Ben Küçük Törenlerin Adamı Olmadın Hiç. Kralını Çektim Acının!! En Küçük Yaşını Bilirim. Şimdi Bir Heykel Gibi Dimdik Yarın Ne Olur Bilinmez.. Üç Günlük Dünyada Herşeyim Oldun.. Aslında Hiçbişeyimsin! Hoşçakal.. Kapatamadık Maziden Kalan Yaraları.. Yeni Renkler Yaratamadık Dünyanın Kininde! ELVEDA...

• Piyasada değiLim,PrensipLerim yoktur Ama Seviyesiz değiLim.Kuralları Sevmem ama yersiz yere çiğnediğim qörüLmemiştir.Kinci değiLim Ama unutmam.Şefkat gösteririm ama şımartmam.DaLga geçerim ama kırmam.Ciddiye aLırım ama kapıLmam.Huzur veririm Ama Söz vermem.Sahip olurum Ama AiT Olmam

• Param PµLµm yOkkí ¦ TahtIm Ta¢ım oLsµn , èƒéndí DéğíLímkí ¦ ítíßarım oLsµn , Ànam ßaßam yOkkí ¦ èvím ßarkım oLsµn , Cígaram Tıka ßasa EsrarLa DoLsµn , ßírdé yanımda sèvdígím oLsµn , öLèné Kadar í¢mèzsém ¦ GèncLígím ßana Haram oLsµn ..!

• ADAM SanDıkLARIMIZ MaDaM CıkTI. .

• Eqer Hayat Bir Gün Bize Oyun Oynayıp Seni Benden Alıp,Başkasının Kollarına Atarsa ; Seni Dansa Kaldıracak İlk Müzik Cenaze Marşım OLsun.!!

• Kız Milleti Neden Hoşlanır ? Hem Piskopat Olcan Hem Bilgili,Taktın mı Koluna yakışacak! Kodun mu Duvara Yapişacak.Kız Milletiniz Sözünü Dünleyecen Ama Yerine Getirmeyen! Romantik Olcan Mum Işığında Tokatlıycan!...

• Cüzdanım Esrar doLu gidiyorum hayat kumarına, dünyaLarı kaybettim güLüşün 10 numara. Asmışım bi Resmini karşımdaki duvara, her sana bakışımda yaparım bi Cigara.

• "Raki,sarap iciyorsam sana ne Yoksa sana bir zarari icerim.ikimizde gelsek kildan kopruye Ben durustsem sarhosken de gecerim.. ! "

• "Ölümüm eSrardan kefenim çarsaftan mezar tasım zivanadan mezar çiçegim 3 mese Cigaradan oLsun.."

• "Né ãğLãyãCãk KãdãR Gûnãhkãrım Né GôkLéré ¢ıkãßÎLéCék KãdãR Mã§um.Né Gé¢mÎşdé Yã§ãdıkLãrImdãn Huzur§uzum Né §u ãn YãptıkLãrımdãn MutLu.§IrLãr ΢Îndé ßÎr Dûnyãm vãr BÎrdé §én Vãr§In ΢Îmdé Né §énÎ KãyßédéCék Kãdãr Cé§urum Nédé §énÎ KãzãnãCãk Kãdãr Gû¢Lû!!.. "

• "Ardımdan ağlama dönmeyeceğim.. öldün mü kaldın mı bilmeyeceğim.. aslında öğrenmek isteyeceğim.. Ne bir ses, ne haber vermeyeceğim.."

• "Hadi Be!!! Aşkmış, Meşkmiş, Seviyormuşmuş, Yok GeLmezsem YoLumda ÖLüyormuş. Ya Sen Çocukluğunda Çok Masal DinLedin, Yada Ben Soğumuşum İnsanLardan Ya Sen Cok Seviyorsun Yasamayı Yada Ben Soğumuşum Yaşamaktan. Boşver; Düşünme ÖyLe Kara Kara,bu DeVirDé Ask Ta paRa MéşkTé!!."
mustafasar
....::: Site Admin® :::...
....::: Site Admin®  :::...
mustafasar

msn Sözleri Empty
MesajKonu: Geri: msn Sözleri   msn Sözleri Icon_minitimeC.tesi Ekim 13, 2007 8:55 pm

güzel paylaşımın için teşekkürler..
https://mustafasar.yetkin-forum.com
davutçırpan
davutçırpan

msn Sözleri Empty
MesajKonu: Geri: msn Sözleri   msn Sözleri Icon_minitimeC.tesi Ekim 13, 2007 11:10 pm

rica ederim ne demek efendim ...

msn Sözleri
1 sayfadaki 1 sayfası